Przejdź do głównej treści
← Powrót

Grochów Grochów

Grochów Grochów to cykl teatralnych spotkań warsztatowych odbywających się raz w tygodniu w Teatrze Akt /pierwsze spotkanie we wtorek 28 lutego/. Działania w sferze szeroko pojętego teatru ruchu prowadzą do powstania spektaklu, na którego treść i formę duży wpływ mają uczestnicy wydarzenia. Do tej pory uczestnikami spotkań byli ludzie dorośli, więc zapraszamy w dalszym ciągu młodzież i dorosłych / bez ograniczeń wieku, niewymagane doświadczenie teatralne /. Warsztaty będą odbywać się we wtorki do grudnia z przerwą wakacyjną. Prowadzić je będą aktorzy Teatru Akt i zaproszeni goście. Grochów Grochów współfinansuje m.st Warszawa.
Pierwszy spektakl naszej grupy Grochów Grochów to symboliczne miejsce należące do osobistej mitologii uczestników – połączenie obrazów dzieciństwa i młodości z przeszłością Grochowa / premiera grudzień 2015 /.
Wciąż silny jest kontekst lokalny projektowanej działalności, stąd propozycja spektaklu inspirowanego twórczością Edwarda Stachury, poety który swoje ostatnie lata spędził na Grochowie. Zapraszamy na spotkania osoby zainteresowane teatrem wizualnym, przynieście ze sobą swoje pasje, fantazje, marzenia.
Gdzie nas powiedzie skrajem dróg gzygzakowaty życia sznur ?