Przejdź do głównej treści
← Powrót

Grochów Grochów Odbicia

og_2020
Próby do spektaklu Odbicia inspirowanego książką fotograficzno-poetycką autorstwa Pawła Łęczuka i Krzysztofa Micha Odbicia Grochowa kończą się filmowo-teatralno-muzyczną opowieścią w wykonaniu grupy Grochów Grochów. Film będzie dostępny online na FB i YT od 19 do 31 grudnia 2020.
Kamera prowadzona przez Roberta Jędrzejewskiego ukazuje wielowymiarowy dialog przeszłości z naszym tu i teraz. Zamknięte w kadrach odbicia budynków, miejsc, ludzi i sytuacji przeniknięte są krótkimi wstawkami opowiedzianymi przez poetę. Artystyczny dokument jest impresją o losach ludzi, których w „pewnym grochowskim miejscu” osadzono.
W ramach spotkań teatralnych Grochowa Grochowa w 2020 roku odbyły się warsztaty z aktorami teatru ruchu: Sylwią Hanff, Krzysztofem Jerzakiem, Tomaszem Musiałowiczem i Markiem Kowalskim oraz spotkanie z autorem książki Pawłem Łęczukiem.
Opieka artystyczna: Marek Kowalski i Tomasz Musiałowicz
Muzyka, zdjęcia, montaż: Robert Jędrzejewski
Występują: Anna Ługowska, Magdalena Kocimruk, Wiktoria Ochocka, Ada Lisewska, Yana Zrazhevskaya, Monika Maria Kowalska, Anna Nojszewska, Jan Stanisław Kowalski, Dominik Muraszko, Heniek Małolepszy, Paweł Coolek Kulesza, Mariusz Kaleta, Paweł Łęczuk.
Produkcja: Teatr Akt